• Польоти з мотором
  • Спідфлаінг
  • Кайтинг
  • Парашюти

• Вітаємо Кучеренка Олексія, який літаючи на "Містиці 4" посів перше місце в своєму класі (Спорт-клас). Також в Серіал-класі Олексій зайняв почесне друге місце.

Читати повністю
    17.08.2021
    Mystic-4 перемагає на Adventure in Siberia 21

Володимир Яворський виступаючи на Кубку Карпат з 8 по 14 серпня на прототипі параплана Hi-EN B посів перше місце в Фан-класі і 3-е місце в Спорт-класі

Новий кокон - Sector Race 2

Ідеальний для hike-and-fly! Але також для комфортних польотів з мотором та навчання початківців.

Сторінка Scotch
    06.05.2020
    Новинка! Одношаровий параплан - SCotch

Наша команда у складі Кирила Литвинова і Максима Максимова стала срібним призером Чемпіонату Світу WISSA по наддовгим дистанціям!

12.03.2018
    Срібло на ЧС по наддовгих дистанціях

Олексій Кучеренко переміг на змаганнях "Кубок Білих Ночей 2017" на крилі Space

kbn-2017
    12.06.2017
    SC Space перемагає на змаганнях

Новий моторний параплан Moscito-4 - подальший розвиток Moscito-3, який довів свої високі льотні характеристики першими місцями на багатьох змаганнях.